sobota, 15 marca 2014

Malowany kubek

Wiosna, wiosna i po wiośnie... przynajmniej na razie (taką mam przynajmniej nadzieję :)) Pogoda nie dopisuje więc dzisiaj cały dzień siedzimy w domu ;/ Ale oczywiście się nie nudziłyśmy. Powstało dzisiaj mnóstwo rysunków i malunków, wazonik i kubek. Dzisiejszy post jest poświęcony właśnie tej ostatniej rzeczy.

 

Całkiem niedawno Iga zdobiła farbkami mini talerzyki. Jako że talerzyki były naprawdę małe, zostało nam sporo farby, a że dziecku bardzo się spodobała taka forma malowania, kupiłam jeszcze kubek do pomalowania. Nie muszę chyba pisać, że ten pomysł bardzo się małemu człowiekowi spodobał :) Ozdobiła go serduszkami, kropeczkami i innymi kształtami. Muszę przyznać, że coraz lepiej jej te kształty wychodzą. Zresztą zobaczcie sami. 
8 komentarzy:

NitkaFantazji pisze...

bardzo ładne wyszły serduszka. U mnie też masakryczna pogoda, ale dzieciaki na boisku u mnie za oknem grały nawet w największą zawieruchę :) zazdroszczę im takiego zapału do sportu, dopiero grad ich przegonił:)

KreatywnaMamaKreatywneDziecko pisze...

Grad? U nas nie było tak źle... ale prognoza na jutro jest fatalna ;/

NitkaFantazji pisze...

tak w Lublinie lekki gradzik padał:)

ja katya pisze...

Kakao z takiego kubka na bank smakuje wyjątkowo:) Podlasie też zasypało i zapadało, i jeszcze zawiało, ale za to wracając wczoraj w nocy do domu miałam okazję zaobserwować przepiękne i przeogromne halo wokół księżyca:))

Z dala od miasta pisze...

Ślicznie jej wyszły serduszka :)

Agnieszka (kreatywnik.pl) pisze...

Pięknie Wam te kubeczki wyszły :)

KreatywnaMamaKreatywneDziecko pisze...

Heh... ale trafiłaś... bo właśnie kakao sobie wczoraj zażyczyła w tym kubku ;)

Gapowiczka pisze...

Super pomysł na kreatywną zabawę :) Z takiego kubeczka herbata na pewno smakuje najlepiej ;)